Головна / Новости / «Інтергал-Буд» презентував іміджеві відео про квартири з ремонтами та меблями

28.05.2021

«Інтергал-Буд» презентував іміджеві відео про квартири з ремонтами та меблями

Цієї весни будівельна компанія «Інтергал-Буд» запропонувала споживачам нову опцію — повністю мебльовані квартири з дизайнерськими ремонтами. Свого часу компанія стала першим українським девелопером, який почав продаж квартир з готовим ремонтом, сьогодні ж вона стала першою на ринку в сегменті повністю готового для життя житла.

На підтримку популяризації нової опції компанія відзняла та запустила у ротацію три іміджеві відео, в яких показала, як зручно купувати квартиру з готовим ремонтом та меблями. Зйомки відео пройшли на території шоу-руму, який нещодавно відкрили на території житлового комплексу «Нивки-Парк» — одного з найпопулярніших проєктів компанії.

Подібні шоу-руми діють на території п’яти житлових комплексів: «Озерний гай Гатне» (Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Гатне), «Сирецькі Сади» (м. Київ, вул. Івана Виговського, 18Г), «Причал 8» (м. Київ, вул. Канальна, 8), «Нивки-Парк» (м. Київ, пр-т Перемоги, 67) та SKY AVENUE (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3). Записатися на перегляд можна у відділах продажів за телефоном або під час особистого відвідування.

А переглянути іміджеві відео можна на офіційному ютуб-каналі компанії.

Назад