ru

«Інтергал-Буд» оголошує про старт продажу ЖК «Голосіївський»

«Інтергал-Буд» оголошує про старт продажу ЖК «Голосіївський»

«Інтергал-Буд» оголошує про старт продажу ЖК «Голосіївський»

21.05.2019

Житловий комплекс комфорт-класу – це стильний вибір у тихому та зеленому районі столиці. Комфорт – це більше, ніж просто «добре». Комфорт – це перш за все багатофункціональність – все, про що ви мріяли, ми реалізуємо в новому проекті, в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва – Голосіївському.

Комплекс складається з двох 25-поверхових будинків на просторій території з продуманою внутрішньою та розвиненою зовнішньою інфраструктурою. Оточення якнайкраще відповідає сучасному темпу життя та ідеально підходить для сімейного затишку.

ЖК «Голосіївський» розташований в 2 хв. пішій доступності до станції метро «Васильківська». Проект буде розташований у Голосіївському районі за адресою: вул. Васильківська, 37.

5 хвилин до Голосіївського парку з різноманітними атракціонами, 10 хвилин до парку ВДНГ, 10 хвилин до гіпермаркетів «МЕТРО», «Епіцентр», ТРЦ «Магеллан»; підземний та еко- паркінги, консьєрж-сервіс – лише невелика частина переваг комплексу з надійною власною закритою територією.

Життя тут, поруч з центром та основними транспортними артеріями: вулицею Васильківською, Максимовича, Ломоносова, Голосіївським проспектом та Амурською площею повністю відповідає сучасному темпу життя мегаполісу.

У комплексі заплановано 486 комфортних квартир зі зручними плануваннями, що дозволить власникам ефективно організувати свій житловий простір.
Приємні знижки діють для перших покупців.

Продуктові крамниці, кав’ярні, салони краси та інші необхідні об’єкти сфери послуг зручно будуть розташовані на перших поверхах будинку. Дитячий та спортивний майданчики, затишні зони для дозвілля та авторський ландшафтний дизайн подарують відчуття затишку та комфорту.

Особливу увагу команда «Інтергал-Буд» присвятила питанню безпеки та сервісу, що включає в себе огородження та освітлення території, електронні системи доступу, системи вуличного відеоспостереження, сервіс сучасної експлуатаційної компанії та консьєрж-сервіс.

Завершення будівництва ЖК «Голосіївський» заплановано на IV квартал 2022 року.