ru

Iнфраструктура

Дитячий майданчик

Внутрішня інфраструктура ЖК «Голосіївський» – продумана до дрібниць для вашого максимального комфорту.

Сучасний дитячий майданчик з яскравими гірками, незвичайними атракціонами та пісочницею стане улюбленим місцем для вашої малечі.


Багаторівневий паркінг

Для мешканців житлового комплексу та їх гостей буде створено найкращі умови для дійсно приємного відпочинку. У ЖК «Голосіївський» чудово провести сімейні вихідні, ділову зустріч або веселий вечір у компанії друзів.

Для зручності власників автомобілів у комплексі буде передбачено сучасний багаторівневий паркінг з системою охорони та відеоспостереження 24/7. А для ваших відвідувачів буде гостьовий паркінг та машиномісця на прилеглій території.

Спортивний майдачник

Для активного дозвілля мешканців житлового комплексу «Голосіївський» буде створено сучасний Street workout з універсальним покриттям, де на свіжому повітрі ви зможете займатися спортом, ставши прикладом для своєї малечі, заохотивши їх до активного способу життя.

Комфортні зони відпочинку

Найкраща інвестиція – це інвестиція у проживання в комфортній оселі, де панує затишок і добробут.

Житловий комплекс «Голосіївський» розташований в найзеленішому районі столиці, а для відчуття повної гармонії з природою ми передбачили зелені алеї з авторським ландшафтним дизайном та зонами відпочинку. Тут ви зможете насолодитися затишком.

Власна інфраструктура

На перших поверхах ЖК «Голосіївський» для зручності мешканців будуть розташовані магазини, відділення банків та заклади сфери послуг. Повертаючись додому, ви будете заощаджувати свій час на важливі справи, адже все необхідне буде поруч, у декількох кроках від вашої оселі.

Стильні лобі

Враження про вашу оселю починається з першого кроку до будинку. Саме тому для оформлення лобі ЖК «Голосіївський» в інтер’єрі будуть використані різні матеріали та фактури, щоб створити дійсно вишукані та сучасні вестибюлі.

Зручні комори

Для ергономічного використання простору вашої квартири ми передбачили спеціальні приміщення в підвальному поверсі, де ви зможете зберігати габаритні чи сезонні речі та більш функціонально використовувати квадратні метри своєї оселі для створення затишку.

Закрита територія

Бездоганний сервіс з обслуговування будинку та відчуття повної безпеки у власній оселі створять:

  • Огороджена та повністю освітлена територія;

  • Електронні системи доступу;

  • Консьєрж-сервіс;

  • Системи вуличного відеоспостереження;

  • Експлуатаційна компанія нової формації.