ru

Iнфраструктура

Дитячий майданчик

Сучасний дитячий майданчик з яскравими гірками та незвичайними атракціонами стане улюбленим місцем для вашої малечі.


Багаторівневий паркінг

Для зручності власників автомобілів у комплексі буде передбачено сучасний багаторівневий паркінг з системою охорони та відеоспостереження 24/7. А для ваших відвідувачів організують гостьовий паркінг та машиномісця на прилеглій території.

Спортивний майдачник

Для активного дозвілля мешканців житлового комплексу «Голосіївський» буде створено сучасний Street workout майданчик з універсальним покриттям, де на свіжому повітрі ви зможете займатися спортом, ставши прикладом для своєї малечі та заохотивши їх до активного способу життя.

Комфортні зони відпочинку

Найкраща інвестиція — це інвестиція у проживання в комфортній оселі, в якій панує затишок та добробут. 

Житловий комплекс «Голосіївський» розташований в найзеленішому районі столиці, а для відчуття повної гармонії з природою ми передбачили зелені алеї з авторським ландшафтним дизайном та зонами відпочинку. Тут ви зможете на повну насолодитися затишком!

Власна інфраструктура

На перших поверхах комплексах для зручності мешканців розташуються магазини, відділення банків та заклади сфери послуг. Повертаючись додому, ви заощаджуватимете свій час на важливі справи, адже все необхідне буде поруч, за декілька кроків від вашої оселі.

Стильні лобі

Приємне враження про оселю починається з першого кроку до будинку. Саме тому для оформлення інтер'єру лобі ЖК «Голосіївський» будуть використані різні матеріали та фактури, аби створити дійсно вишуканий та гостинний простір.

Зручні комори

Для ергономічного використання простору вашої квартири ми передбачили спеціальні приміщення на підвальному поверсі, де ви зможете зберігати габаритні чи сезонні речі та функціональніше використовувати квадратні метри своєї оселі для створення затишку.

Закрита територія

Бездоганний сервіс з обслуговування будинку та відчуття повної безпеки у власній оселі створять:
  • Огороджена та повністю освітлена територія;
  • Електронні системи доступу;
  • Консьєрж-сервіс;
  • Системи вуличного відеоспостереження;
  • ксплуатаційна компанія нової формації.