ru

Забудовник

Інтергал-Буд

«Інтергал-Буд» –  найнадійніша будівельна компанія, яка працює для людей.

Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, «Інтергал-Буд» досяг значних результатів в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.
17
років
надійної
роботи
1
СЕРЕД
НЕДЕРЖАВНИХ
БУДІВЕЛЬНИХ
КОМПАНІЙ
ЛІДЕР
ЗА ОБСЯГАМИ БУДІВНИЦТВА
В 2016 - 2019 РОКАХ
1,1
МЛН. КВ.М. 2
ЖИТЛА
ЗВОДИТЬСЯ
ОДНОЧАСНО
74
УСПІШНИХ
РЕАЛІЗОВАНИХ
ПРОЕКТИ
3
мільйони збудованих квадратних метрів
3,8
млн. КВ.М. 2 нерухомості в проектному портфелі
18
ТИСЯЧ
ЩАСЛИВИХ РОДИН –
ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА

НАГОРОДИ

Девелопер року 2020_Winner2020.png
Компанія року 2020.png
Девелоперська компанія Києва 2020.png
medal.png
resed.png
minfin.png

За 17 років було спроектовано та зведено 74 проекти, загальною площею більше 3 000 000 квадратних метрів. Досягнення компанії дозволяють їй впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку та займати перше місце серед недержавних девелоперів.

Географія представництва забудовника постійно розширюється. На сьогодні комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються в Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачевому.

Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості. Тримаючи руку на пульсі змін, команда зосереджена на розвитку перспективних проектів та відкрита до співпраці з покупцями.

Будівництво житла – це бізнес, що забезпечує людей найціннішим, – комфортним проживанням та омріяним стилем життя. Тому задоволені власники квартир, а їх вже більше 18-ти тисяч родин, –  головна перемога «Інтергал-Буд» та стимул до розвитку.

Наразі тільки в столиці компанія одночасно веде будівництво 13-ти великих житлових комплексів, що разом з регіонами складає понад 1 100 000 квадратних метрів!

Нові квартири очікують на своїх власників у житлових комплексах "Sky Avenue", "CITY HUB", «Володимирський», «Нивки-Парк», «Сирецькі сади», «Малахіт», «Теремки», «Причал 8», заміському комплексі «Озерний гай Гатне» та інших.

Сучасний ринок первинного житла вимагає від девелопера не тільки найвищої якості будівництва та широкого комплексу послуг, а й лояльного ставлення до покупців. Відкритість та ефективна співпраця з покупцями починається з вигідних умов придбання квартири.

«Інтергал-Буд» пропонує власні довгострокові програми розстрочки із соціальними гарантіями, які суттєво вигідніші за умови кредитування банківських установ. Компанія активно пропонує послугу trade-in, завдяки якій можна продати стару квартиру в рахунок придбання нової в житлових комплексах.

Будівельна компанія практично єдина на ринку, хто надає послугу квартири «під ключ». Покупець має змогу значно зекономити час та гроші, отримавши квартиру з готовим ремонтом та гарантіями якості на будівельні матеріали та роботи.

«Інтергал-Буд» дбає про інтереси покупців ще на етапі вибору місця під забудову. Житлові комплекси розташовані у місцях, комфортних для проживання, – у районах зі зручною транспортною розв’язкою, поблизу зелених зон та місць для відпочинку та розваг. В усіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку.

Саме тому в новобудовах компанії хочеться жити! 

Довіра до компанії «Інтергал-Буд» базується на цілком раціональних речах: великій кількості вчасно зведених проектів, високих темпах будівництва, відсутності проблемних забудов, найширшому регіональному охопленні, веденні будівництва за рахунок власних коштів. Відтак, за цим всім стоїть єдине бажання – надавати людям комфорт, впевненість та стабільність у вигляді сучасного європейського житла.


Досягнення компанії були неодноразово підтверджені нагородами престижних вітчизняних та міжнародних конкурсів:

 • №1 У РЕЙТИНГУ ЗАБУДОВНИКІВ «МІНФІН» ЗА КІЛЬКІСТЮ ВВЕДЕНОГО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЖИТЛА ЗА 2 ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ
 • ПЕРЕМОГА У БІЗНЕС-КОНКУРСІ "БРЕНД РОКУ" 2019
 • ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА «ЗОЛОТА ЗІРКА» ВІД КОНФЕДЕРАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
 • "ЗІРКА ЯКОСТІ" 2018
 • ПРЕМІЯ EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018- RESIDENTIAL DEVELOPMENT FOR UKRAINE – ЖК «ОЗЕРНИЙ ГАЙ ГАТНЕ»
 • ПРЕМІЯ EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018- RESIDENTIAL HIGH-RISE DEVELOPMENT FOR UKRAINE З ЖИТЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ КОМФОРТ-КЛАСУ «МАЛАХІТ»
 • ПРЕМІЯ EUROPEAN PROPERTY AWARDS 2018- MIXED-USE ARCHITECTURE FOR UKRAINE З ПРОЕКТОМ «INTERGAL CITY»
 • ПРЕМІЯ URE CLUB ЖК «INTERGAL CITY» -«MIXED-USE PROJECT OF THE YEAR» 2018
 • ПРЕМІЯ IBUILD ЖК «ТЕРЕМКИ» - «САМИЙ ЗЕЛЕНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ» 2018
 • ПРЕМІЯ IBUILD «ДЕВЕЛОПЕР РОКУ» 2018
 • «ІНТЕРГАЛ-БУД» ВХОДИТЬ У ТОП-3 НАЙБІЛЬШИХ ТА НАЙНАДІЙНІШИХ ЗАБУДОВНИКІВ УКРАЇНИ
 • ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «БРЕНД РОКУ – 2017» В КАТЕГОРІЇ «ЛІДЕР ЗА ОБСЯГАМИ БУДІВНИЦТВА» В НОМІНАЦІЇ «БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ»
 • ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ IBUILD-2017 У НОМІНАЦІЇ «ЯКІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВА»
 • ПЕРЕМОЖЕЦЬ НОМІНАЦІЇ «ДЕВЕЛОПЕР РОКУ В ЖИТЛОВІЙ НЕРУХОМОСТІ. УКРАЇНА» МІЖНАРОДНОЇ ПРЕМІЇ КРАЇН СХІДНОЇ ЄВРОПИ ТА АЗІЇ – EEА PROJECT AWARDS 2017
 • ВОЛОДАР ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ – 2016» ВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПРЕМІЇ BUILDING AWARDS
 • ВОЛОДАР ТИТУЛУ «ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ 2016» ЗГІДНО РЕЙТИНГУ НЕЗАЛЕЖНОГО АГЕНТСТВА «НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ»
 • «ДЕВЕЛОПЕР РОКУ – 2017»
 • «ЯКІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВА» «НАЙКРАЩА ІНФРАСТРУКТУРА – 2017»
 • «ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - 2018» «ЗАБУДОВНИК РОКУ – 2015/2012»
 • «БРЕНД РОКУ – 2018/2017/2016/2013»

Компанія є членом Ради директорів Конфедерації будівельників України та постійним учасником Ukrainian Building Community.